Single post: Ultimul serial vizionat / Recomandari seriale
-
\

Originally Posted by
eagle-eye
Tocmai ce am vazut ultimul episod din sezonul 4 Californication. That's how a season should end! Vreau sa apara 5 mai repede..
Pentru cei care nu s-au apucat de serial, nu stiti ce pierdeti, este de departe cel mai bun serial pe care l-am vazut.
Foarte tare ultimul episod. Ma enerveaza totusi ca toate episoadele au sub 30 de min. Ma astept sa apara sezonul 5 prin vara sau chiar mai tarziu. Pentru sezonul 4 am asteptat destul de mult.