Quote Originally Posted by boga View Post
Vad ca noul Spartacus a avut vineri premiera pe HBO. S-a uitat cineva? E ok? O sa ma uit si eu in seara asta ca vad ca e reluarea dupa Avatar. Prima serie mi-a placut la nebunie
O sa-ti placa si asta maxim. Mai ales ca asta deja este semi-porno