Pe mine cu siguranta nu ma va pierde. Eu am asteptat cu multa nerabdare sezonul 4 si m-am uitat de vreo doua ori la celelalte trei asteptandu-l. E unul dintre cele mai bune seriale din ultimii ani. Sper sa ramana la acelasi nivel si in sezonul 5. Singurul lucru la care ma gandesc este ca un episod dureaza sub 30 de min si un sezon are 12 episoade. De ce dureaza atat de mult? Sunt fan si normal ca vreau sa apara cat mai curand. Mai ales dupa un final ca cel de acum dupa care te gandesti ce prostii o sa mai faca Hank. In fine, pana apare urmatorul sezon, mai sunt si alte seriale .