Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
Parca ma uit la OTV. Eu nu pricep de ce mai stai de vorba cu asemenea fenomene care clar au niste probleme reprimate si doresc cu tot dinadinsul sa-si faca simtit punctul lor de vedere, care automat este cel corect si unic. Asemenea persoane care poarta ochelari de cal trebuie lasa-te in pace, nu trebuie sa le alimentezi "foamea" jucand dupa regulile lor. Stii cum e, fiecare cat il duce bibilica.
Nu le-am mai raspuns, sincer am incercat sa le ofer o alta optica asupra fenomenului de gaming, insa parca sunt indoctrinati cu PC-ul....Nu, nu o sa moara PC-ul, dar o sa fie aproape totul on-line, pentru a combate pirateria.

Oricum, o alta replica memorabila a fosts a lui MattBaker, conform careia producatorii de jocuri nu traiesc din vanzarea jocurilor, mai au si alte locuri de munca, asta o fac ca hobby

Dizee, in afara se SteamAccount-ul acela, unul de Live! ai?

Parte cu gamingul pe mobil vine tare din urma, insa o vad ca o alternativa mobila, pentru ca senzatia si functionalitatea unei console pe un LCD HD este cu totul alta.Poate o amenintarea la adresa PSP, insa si aici am dubii, o platfoma dedicata este superioara uneia care ofera ca bonus o astfel de utilitate.