M-am prins ca e prequel dudeDar eu zic ca ar mai putea face un sezon.. tot asa scurtut de 6 episoade.. in care sa dezvolte mai mult ascensiunea lui Crixus si rivalitatea dintre Batiatus si Solonius. Si ca tot veni vorba de Crixus.. tare iritant personaj
.. barbar d-ala simplu cu un orizont extrem de ingust. Cu cat a avansat serialul /ma refer la Gods of the Arena/, cu atat mai enervant a devenit
In orice caz.. sper ca HBO sa treaca peste costurile imense de productie /wtf.. fiecare episod e practic un mini-300/ si sa ne mai delecteze cu show-ul lor. M-am uitat aseara la episodul doi din nou pe HBO
![]()

Dar eu zic ca ar mai putea face un sezon.. tot asa scurtut de 6 episoade.. in care sa dezvolte mai mult ascensiunea lui Crixus si rivalitatea dintre Batiatus si Solonius. Si ca tot veni vorba de Crixus.. tare iritant personaj
.. barbar d-ala simplu cu un orizont extrem de ingust. Cu cat a avansat serialul /ma refer la Gods of the Arena/, cu atat mai enervant a devenit 
/ si sa ne mai delecteze cu show-ul lor. M-am uitat aseara la episodul doi din nou pe HBO
Reply With Quote