Am recomandat Heroes nu de mult. Am ajuns la al treilea sezon si devine tras de par. Primul sezon chiar a fost foarte bun, foarte interesant, dar acum parca nu mai are nimic special. Ma uit de plictiseala si nu din curiozitate de ce se intampla in continuare. Dupa ce il termin, Heroes nu este o serie la care o sa ma mai intorc. Genial primul sezon dar atat. Nota 7 de la mine.

Reply With Quote