Single post: Ce ne-am cumparat azi - carti/comics
-
Senior Member

Originally Posted by
klausn
Tie chiar iti place Rahan..sau cumper pentru colectie?
Primele numere sunt distractive,dar dupa cateva duzini,deja nu mai merita. Presupun ca el la cumpara pentru colectie?