Si eu am inceput Fringe ,pana acuma este foarte bun..nici nu pot sa spun ca ma asteptam la altceva din moment ce este facut de J.J Abrams
![]()
Si eu am inceput Fringe ,pana acuma este foarte bun..nici nu pot sa spun ca ma asteptam la altceva din moment ce este facut de J.J Abrams
![]()