eu nu zic de mine man, eu stiam de ceva vreme (dap datorita tie)... "poate unii (altii in afara de mine) nu au vazut ultimul episod din house"
eu nu zic de mine man, eu stiam de ceva vreme (dap datorita tie)... "poate unii (altii in afara de mine) nu au vazut ultimul episod din house"