Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
Prietene nu ti se pare ca ar trebui sa iti controlezi vocabularu?Ce ti-a facut Tiberiu sau Yoshimitzu de ii faci "retarzi".
Bun, ca sa te lamuresc: ai postat ca un prost. Dar probabil ca nu esti prost. Esti un pic nervos, dovada ca ai facut cateva greseli de ortografie si punctuatie. Te-am comparat momentan cu un "prost" deoarece te-ai comportat ca unul, dar asta nu inseamna ca ti-am acordat un calificativ. Asta deoarece nu mi-ai citit cu atentie postul, nu ai fost atent la ora de limba Romana ca sa vezi ce inseamna o comparatie, de unde am dedus ca mai ai ceva de invatat. Facand o analogie, daca as' zice ca semeni cu Brad Pitt, asta nu inseamna ca esti Brad Pitt. Asa si eu. Citeste mai atent ce am scris, si dupa aia mai discutam despre "vocabularu" (ce ironie, sa gresesti tocmai articulatia la cuvantul care reprezinta din punctul tau de vedere incapacitatea mea intelectuala) meu.

Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
@chifteluta.. invata sa citesti.... scrie clar in stire ca live este free pentru cei care joaca GTA 4 si DLC-ul... ca sa iti spun ca pentru fi-mea... daca joci GTA 4 chiar daca nu iti iei DLC-ul, beneficiezi de live gratis
Am inteles acum: daca ai GTA4, nu ai cont Gold, poti juca online si fara sa descarci addonul, pe cont Silver. 10x. Cred ca fetele noastre s-ar intelege bine.