Register
Remember
Single post:
Coltul de rai al consolistului
26-04-2011
19:44
#1770
SP
Fantastik
Junior Member
da ala este modelu` dar le am de 5 6 ani si nu am avut nici o problema cu el.. am si eu si cumnatu`
Reply With Quote