Single post: Coltul de rai al consolistului
-
29-04-2011 20:52 #1774 SP
Senior Member

Originally Posted by
chivualex
Salut.Sa va prezint noul meu "colt",destul de simplu.
Prima mea consola,am luat ps3-ul acum 3 saptamani.
Nu e cine stie ce comparativ cu ce au alti useri.
Momentan pe raft am 4 jocuri(mai este si Uncharted 1 care este imprumutat),dar sper sa-l umplu cat mai repede,macar cele care merita tinute.
foarte frumos,ordonat tot