Quote Originally Posted by Nefraim View Post
"Clubul PS3" a fost inchis pentru un motiv, incetati odata cu vaitatul si bocitul si vedeti-va de treaba. Cine simte ca nu mai rezista gaseste lame la magazin.
S-ar putea sa fiu un pic off-topic insa... pentru ce motiv anume a fost inchis mai exact "Clubul PS3"?
Pentru ca e mai usor sa inchizi un thread decat sa-l moderezi?
Era asa greu sa se stearga toate posturile pline cu prostii si sa ramana doar cele care intr-adevar se spunea ceva relevant la privire cu modul in care s-a ajuns in situatia asta sau cand se va termina?

Lasand la o parte toate prostiile marca "a la Tacconi" pe mine chiar ma interesa sa am intr-un singur loc cat mai multe stiri privind soarta PSN. Asta pentru ca in ultima vreme de-abia am timp sa ma mai joc pe consola, dar aminte sa stau sa caut pe net ultimele stiri cu privire la data cand ii dau drumul.

Daca as fi avut timp sa ma joc destul, chiar nu era o problema cu PSN-ul. Terminam DA2, imi luam si ME2 si umpleam timpul. Poate stergeam de praf Demon's Souls si-l mai terminam o data.
Dar n-am avut mai mult timp de o ora fara intreruperi si as fi preferat un meci-doua rapide de BC2 in loc de un RPG in care as fi uitat ce questuri trebuie sa fac intre reprizele de joaca.
Asa ca nu toti cei care se vaita si bocesc"" au prea mult timp liber de pierdut si de aia plang atat dupa PSN. Mai sunt si cei care au o ora libera o data la 2 zile si vor sa o umple si nu pot din cauza ca au dat-o astia de la Sony in bara.