Userul Landa13 cu numele de scena Marius, baiat fain pana mi-a dat si mie o tzeapa , prima pot spune nu stiu de ce zambesc ca nu sunt mandru dar na , omul mi-a zis ca nu are incredere in posta una alta si am zis ca trimit jocurile la o prietena in Bucuresti, totul bun cand au ajuns jocurile si trebuia sa se intalneasca cu prietena mea a zis ca are doar 160 RON si el trebuia sa imi dea 220, specificand ca imi va da cei 60 RON in cateva zile cand primeste salariu am zis treaca de la mine, ca nu se complica nimeni pentru 60 RON, dar na ce sa zic , i-am dat foarte multe mesaj pe mess si l-am sunat dar nu a raspuns, i-am dat si pe forum foarte multe mesaj unde intra zilnic ceea ce se poate vedea , va rog rezolvati cu acest user

Userul predator1, a zis ca imi trimite 2 jocuri si o camera, sa le astept la posta ca vin ele si le-am tot asteptat dupa vreo 2 drumuri la posta 10 mesaje neraspunse mi-am cam dat seama ca e putred , putea macar sa imi spuna ca nu le mai pune sau ca le-a vandut la altcineva, ceea ce a si facut le-a dat unui alt user.

Katalin84 ala a incercat si cu mine, mi-a zis ca imi da 3 jocuri pe fifa 2011 si dupa el vindea fifa 2011 mi s-a parut suspect asa ca nu am mai facut nici o tranzactie cu el