Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
Mi-am luat si eu ieri R2 insa inca nu ma apus de el ca mai joc la BC si la COD 5 pe veteran apoi o sa-l pun la bataie sa vad ce si cum se prezinta...sper sa nu regret ca l-am luat
R2 este number one in my book.