Single post: SpamBox XL :>
-
25-05-2011 22:42 #9724 SP
Senior Member

Originally Posted by
nops66
Nu se mai majoreaza la impozit, se inscrie in cazierul fiscal. Cand o sa vrei sa faci o tranzactie mai importanta ce necesita eliberarea cazierului fiscal iti figureaza amenda ca neplatita si nu poti sa faci tranzactia pana nu o platesti. Partea buna e ca nu se mai aplica penalitati

Iti multumesc frumos pentru raspuns! In sfarsit m'a lamurit cineva... thx again