Quote Originally Posted by nops66 View Post
Nu se mai majoreaza la impozit, se inscrie in cazierul fiscal. Cand o sa vrei sa faci o tranzactie mai importanta ce necesita eliberarea cazierului fiscal iti figureaza amenda ca neplatita si nu poti sa faci tranzactia pana nu o platesti. Partea buna e ca nu se mai aplica penalitati
Iti multumesc frumos pentru raspuns! In sfarsit m'a lamurit cineva... thx again