Quote Originally Posted by Mavone View Post
Sal, eu unul m-am folosit de linkul acesta. Am �ncercat să caut modalitate de contact și pentru UK dar n-am avut noroc.

Alegi la Product PSNetwork după care la Topic eu pusesem inițial Account/Password dar �n loc să-mi trimită mailul mi-au spus să mă uit pe FAQ că aparent lumea le dă mailuri al căror răspuns �l găsești �n FAQ. M-am enervat și am schimbat topicul �n Error Codes, mesajul lăs�ndu-l același.

Au trecut doar 24 de ore și aparent ei �ți garantează un răspuns �n minim 55 de ore și maxim 66 deci mai am de așteptat. (ca un btw eu n-am reușit să accesez siteul cu Firefox. Nu mi-l arăta cum trebuia așa că m-am logat de pe Chrome)

Alternativ pentru Rom�nia cică să dăm mail la [email protected] dar la cum arată siteul Playstation Romania nici nu-mi vine să le trimit mail.


-------edit-----------

Lol! Nu-mi vine să cred! Cei de la adresa cu @sbhhg.com mi-au răspuns la mailul dat �n mai puțin de 15 minute. Găsesc interesant faptul că deși le-am scris �n limba rom�nă și aici avem de a face cu PSN Romania am primit răspuns un template englezesc, �n care sunt anunțat că știu de problemă și că PlayStation team lucrează la ea. Gata m-am liniștit. Băieții o rezolvă! GG!
Multumesc ca ai spus, eram destul de panicat ca o sa pierd tot ce am facut pana acum pe psn....sa speram ca rezolva repede situatia si sa continuam sa jucam linistiti.