Quote Originally Posted by Khan View Post
Potrivit Visitor page-ului daca am fi avut trader rating userul asta ar fi avut rating 3. Si totusi asta nu l-a oprit sa-i dea teapa lui RACHyyy.
Da, ar fi avut TR 3. Si eu ce am zis ? Ca dupa un MINIM de 20 TR (toate de la persoane serioase, nu de la useri cu 3 posturi) poti incepe sa consideri ca persoana prezinta un minim de incredere. El ar fi avut TR 30. RACHyyy ar fi avut TR 300. In conditiile astea cred ca ar fi trimis fara ramburs pachetul si RACHyyy ar fi platit daca era totul ok, daca nu retur. Pentru ca TR iti permite si chestia asa, cand ai un TR mare impui seriozitate si respect.


Quote Originally Posted by Khan View Post
Chiar si-asa, sunt destui care o tin pe-alor (fie orgoliu, prostie, obisnuinta, spuneti-i cum vreti). Mi-am si pierdut speranta sa mai incerc. Cine vrea avans bine, cine nu, nu.
E obisnuinta comunista in 90% din cazuri. Si teama de tepe. Dar e cum zici tu : daca vrea bine, daca nu ... nu. Eu nu mai risc sa trimit si sa mi se intoarca pachetul si sa pierd timp si bani pt ca un pustan a gasit mai ieftin intre timp sau nu i-a iesit o "combinatie" pe care el o credea sigura si nu mai are bani sa plateasca ramburs.