Originally Posted by Bobby Si eu si eu Mass Effect-ul cu 20 ron de la Emag asta e la misto? Cum sa fie un joc la 20 ron. am lipsit vreo 2 zile de pe forum si au ajuns jocurile la 20 ron ?