Quote Originally Posted by playgame View Post
E super, mai ales daca ai jucat si R1, ca are legatura.
Pai tocmai ca nu am jucat R1...am butonat la Demo si nu mi-a placut (nu prea ma omor dupa SF-uri si arme cu laserlol) dar am zis ca o sa-l incerc pe asta daca tot am auzit lucruri bune despre el.Cand o sa-l joc o sa va spun parerea mea despre el.