Quote Originally Posted by SepticEye View Post
Place personaju, e mai cu `picioarele pe pamant`.Seria cere o schimbare de look de mult.Atata timp cat gameplay-ul si muzica raman solide eu nu imi fac griji.
dude...sa schimbe looku, tu vorbesti serios? ce urmeaza, sal faca pe Vergil negru?! ai idee macar de storyul din joc? Dante era de la bun inceput asa, na trecut prin vreo trauma sau mai stiu eu ce sa isi vopseasca paru, cu picioarele pe pamant?! daca fumezi inseamna ca "ejti cool" si "cu picioarele pe pamant", nu inseamna ca ai i problema (fiind un viciu/dependenta) nesanatoasa care no poti controla, HES A ****ING HALF-DEMON, la ce ii trebe sa fumeze?! tot ce sper e sa nu bage alte personaje...sa faca jocu si mai de *****, macar sasi mai salveze din imagine, probabil deaia lau facut cu parul alb in trigger pt ca au auzit negativitatea fanilor...Dante era prea awesome nu vad cel putin UN MOTIV de ce mama naibii lar schimba...anyway **** it...ma apuc de voodoo acuma sa ii curse-ui pe ratati, si da ura mea fata de noii producatori e unmesurable. Ah da muzica, o da...daca sau pus sa strice jocu apai hai tata sal stricam complet, au bagat muzica pop si tehno sau whatever **** is that, overall O MARE MIZERIE!

uite o idee rationala, sa lase jocul cum e, dar sa schimbe numele jocului in whatever, nar avea nimeni nici o plangere, sau puteau zice ca personajul asta e fratele retardat a lui Dante, ar fi fost bine asa...

in fine, un miracol atat de mare care nici Dumnezeu probabil ca nu lar reusi, sa repare producatorii jocu, sal aduca pe Dante cum ar trebui sa fie, daca se intampla asta atunci hai sa zicem ca imi retrag cuvintele