Schimbarea e un mare bull$h1t, nu era nevoie de asa ceva. Poti sa faci reboot fara sa iti bati joc de personajul principal sau de materialul original, sunt 1000 de exemple bine facute, n-are rost sa le enumerez acum.
Oricum ce poate fii mai rau decat "DmC"? Un film facut dupa DmC...L-au anuntat la E3, asta inseamna ca moronii de la Capcom si NT or sa mearga in continuare cu mizeria asta.
@Mikael Man, sunt de acord, seria mea preferata si personajul meu preferat...au ajuns pe maninile unora care nu stiu decat sa-si bata joc..asta este, **** happens, din pacate se pare ca nu vedem nici macar un DMC collection, asa de incheiere.
@SepticEye ne-ai aratat tu cine e matur si cine nu in discutia asta. DMC fara Dante nu mai e DMC. Iar cat despre gameplay am vazut cu totii trailerul, raspunsul meu la trailer este "keep trying you ****ing n00bs!" si banuiesc ca nu sunt singurul care are parerea asta. Iar daca ce-au aratat astia te-a impresionat...atunci nu pot sa zic decat ca esti o persoana care poate fi impresionata foarte usor.