Single post: Game of Thrones
-
Senior Member

Originally Posted by
andreicristian9
Eu nu rezist. Eu imi cumpar cartile

.
Dupa ce o sa citesti cartile ai sa apreciezi si mai mult serialul, mie imi da senzatia ca e facut pentru fani show-ul si nu vice versa cum e la moda in ultimul timp (dumbed down for the masses). Din cate stiu George Martin (autorul cartilor) a fost consultat pentru script si era foarte incantat de cum e facut serialul overall. Plus ca 10 episoade nu au cum sa acopere tot ce e in carte... go for it, nu o sa regreti !
In seara asta vad 2 episoade (l-am ratat pe cel de saptamana trecuta) !!!! Woooo !!!
ps: Winter is coming...