Ms de recomandari. Californication nu ma atrage deloc, dar Reaper pare interesant, desi are doar 2 sezoane. Sigur il voi vedea.

Nu suport sa ma uit pe vplay. Nu-mi place sa depind de net la asa ceva.

Mai astept si alte propuneri