Meh depinde ce-ti place. Daca ai fi fost un fan al acestui tip de serial/film/poveste nu te-ai fi plictisit la jumatatea episodului... daca te astepti sa vezi multe multe batalii, razboaie epice si varsare de sange, nu prea e recomandat. Dar daca iti plac batai mai mici impreuna cu rasturnari de situatii si momente "WTF ", tradari si probleme politice atunci... merita sa te uiti in continuare.

---------- Post added 17-06-2011 at 01:38 PM ----------


This is going to be so f-ing AWESOME!!!!!!!!