Quote Originally Posted by ANDY28 View Post
Hello dudes, am intampinat o problema cu user-ul falco96 a.k.a sorin33fedor! Acest individ mi-a oferit la schimb Black Ops pe Fifa 2011 si Splinter Cell Conviction. Am fost de accord si joi am trimis coletul ,lucru pe care si el m-a asigurat ca l-a facut! Astazi am fost la posta si nu am primit niciun colet(WTF?). Am vorbit cu el pe mess si mi-a spus ca defapt el e in Austria"cough" si ca i-a spus fiului sau sa imi trimita Call of Duty Black OPS insa pustiulica se pare ca a inteles gresit si mi-a trimis Denied Ops something! Am zis ok si ne-am inteles sa returnam pachetele deindata ce le primim! Prin prisma faptului ca plictiseala e mare am decis sa creez un alt cont de mess si sa il intreb daca vinde Fifa 2011 si Splinter Cell Conviction! o sa postez cele doua conversati pe care le-am purtat azi cu acest individ! (don't Bash me , am scris foarte repede)



As vrea sa luati un exemplu de la mine si sa nu aveti incredere in persoane pe care de-abia le cunoasteti
Nu ma astept sa primesc jocurile inapoi deoarece totul a fost doar din vina mea
Stay safe guys
Ceva nu miroase bine in ciuda aprecierilor din profil
Cand aveam la vanzare ps2 fat ul la 200 ron ( ex ) oferea intotdeauna cu 50% mai putin .
Am avut intentia sa l vand acestuia , dar mi a mirosit ceva si am vandut consola pe alt forum .