Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
Se intampla ceva ciudat cu sistemul de experienta sau nu este inca gata?
S-a recalculat sistemul de Experience, astfel incat Level 100 sa insemne 2.000.000 de puncte (deja stateam de prea mult la level 100). Din pacate, radioactivity-ul (cel care se ocupa de deductia de puncte pentru userii inactivi) nu mai este compatibil cu noua versiune. Motiv pentru care, inca aveti useri ca Bobby printre primele locuri. Asta pana dau de cap addon-ului respectiv...

Intre timp, practic toti am scazut ca level... dar au fost adaugate puncte pentru alte operatiuni (gen urcat de clipuri in aria de Videos, iTrader si gXboxlive).
Quote Originally Posted by RaverX View Post
Mersi, aia era. Chestia e ca aveam activata optiunea, probabil ca s-a dus naibii odata cu update-ul la forum...
Da, inca incerc sa inteleg tot ce s-a schimbat de la 3.x la 4.x. Si inca ar trebui sa zicem merci ca nu am pus 4.1.4 care strica pana si editorul (cei de la vB hotarand sa treaca la FCKeditor)... Sorry, dar sunt o groaza de alte functii si security fixes care fac sa merite totusi upgrade-ul.

---------- Post added 19-06-2011 at 04:17 PM ----------

Quote Originally Posted by trickz View Post
Nu se poate modifica "New posts from previous visit except bazar" sa nu afiseze posturile din Media Library? De azi m-am trezit ca primele pagini sunt aproape pline cu filmulete.
Gata, am pus link in New Posts si pt. Except Bazar & Videos. Enjoy!