il am de cateva zile,sigilat,am avut de terminat GRAW2 , dar azi il desigilez,termin campania single,si ma bag la MP.
Am jucat si R1,deci ma voi obisnui repede cu jocul.Online se mai joaca,avand in vedere ca este mania Killzone momentan!?De duminica intru si eu,majoritatea va am in lista,add me,ID in semnatura