M-am apucat si eu de joc. Am jucat 3 misiuni din campania single player si cateva meciuri de multi. Pana acum nu pot sa spun decat ca imi place. Este un shooter foarte bun. Multiplayerul mi se pare excelent. Atat competitive,cat si co-op sunt foarte bine realizate. Ca sa nu mai vorbim de numarul de jucatori prezenti pe o harta. Sper sa am timp sa-l termin zilele astea