Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
Da instalarea dureaza dubios de mult. Am jucat azi si a mers chiar foarte bine, fara lag si alte freezuri desi mi-a dat restart la consola cand am iesit din joc... Mi se pare mie sau controlul e un pic greoi? Parca jucatorul se misca mai greu decat in 2.
Aici e buba cea mare. Nu doar ca se misca mai greu decat in 2 (poate si de la delay-ul de pe server), dar si 2-ul se misca "mai greu" decat 1.
Dupa ce am jucat 1 mi-a fost greu sa joc 2 imediat fiind obisnuit cu miscarile ULTRA responsive din primul.
Grafic, ca ORICE Uncharted, este superb dpdv al art design-ului, dar fiind joc exclusiv de consola nu ma mai impresioneaza printr-un nivel de detaliu foarte ridicat, cum o face Battlefield 3 ... comparatie mult fortata, stiu.
Maine trebuie sa facem un party ceva, poate mai remediaza din probleme.
Chiar si asa am o nelamurire: pana la urma beta-ul se termina pe 13 Iulie ? Asa repede ?

L.E. Furia: incearca un co-op cu un prieten din lista via Invite, poate asa ai ceva sanse. Nici mie nu-mi gasea la matchmaking dar cu invite il mai "pacaleam".

Quote Originally Posted by rogele 1 View Post
Probabil ca foloseste ps3-ul la maximum si de asta are atatea probleme,ca sa nu mai vorbim ca e beta.
Nu vad cu ce e tehnic peste 2, dar poate totusi ai dreptate. Grafica e ok, nu mi se pare ca e peste ce ofera Uncharted 2 dar e buna, pentru un joc de consola sunt mai mult decat multumit, si dupa cum am mai spus, art design-ul este de toata lauda.
Oricum era clar ca nu mai pot progresa enorm pe partea asta, daca reuseau sa faca ceva mult mai spectaculos era deja prea bun PS3-ul pentru cat costa si mai si mureau fanii dedicati celorlalte platforme de ciuda.