Sorry daca ai inteles ca te-am trimis la plimbare... Dar din postul tau nu reiesea nimic constructiv. Cat despre vB, nu pot decat sa observ ca numarul lor de utilizatori, licente si addon-uri a crescut enorm in ultimii 2-3 ani. De injurat, injuram mai mult noi adminii care trebuie sa invatam noul lor "limbaj" si care trebuie ca la fiecare update sa muncim de ne sar capacele. Rezultatul final conteaza, iar eu personal cred ca suntem deja cu mult peste versiunea anterioara. Pentru utilizatori, mari diferente nu sunt. Iar micile schimbari cateodata alunga "monotonia", nu?

Cat despre impartirea ariei de Bazar Console, nu cred ca se vor mai repeta greselile trecutului. Atunci nu s-a incercat impartirea in acest fel. In plus, atunci vorbeam de un numar mic de threaduri. Lately insa, pentru oricine dorea sa cumpere ceva, a gasi jocul sau consola dorita devenise un calvar. Si asta si datorita baietilot "destepti" care vindeau de toate (dar doar in titlu). Console peste jocuri, schimburi peste vanzari... Claie peste gramada. Era mult mai usor pt. noi de moderat, dar cred ca in final parerea userilor conteaza, si nu cat de greu ne este noua.

Eu sunt chiar curios, ce te deranjeaza acum mai exact? Pt. ca daca doresti ai search pe toata aria, ca si inainte. Daca iti cauti un joc, ai exact ca inainte, aceleasi optiuni (cu diferenta ca acum poti cauta selectiv si exclude ce nu doresti). In rest e mai aerisit, se vede ezact ce se vinde/cumpara mai mult... Probabil ca te deranjeaza ca seller, pt. ca trebuie sa-ti organizezi vanzarile pe categorii... Dar lucrul asta are totusi avantajele sale, prin "better tergeting".

Stufoasa da... Este. Eu personal as fi facut-o si mai stufoasa... Dar sincer nu-mi doresc ca tot restul anului sa stau sa sortez anuntui de Publicitate... Anyway, ceea ce este acum este si o urmare a sugestiilor pe care le-am primit. De la tine nu am nimic...