Single post: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #613 SP
    Junior Member NSNS's Avatar
    Salutare tuturor! Din pacate,ajung si eu aici, sa va anunt cam luat o teapa de la user " tzzun" cu numele "MARIN IONUT", adresa: comuna CORBEANCA, judet Iilfov, telefon: 0723490153. Povesta a inceput cand am stabilit cu el sa facam un schimb: eu ii dau killzone 3 si el imi da fifa 11, am stabilt cu el sa ne trimitem pe luni jocurile,dar, eu am trimis pe luni si el pe miercurii ,a zis ca e de vina posta . Dupa ce am primit un colet bine protejat "cum arata pe poza" ma trezesc cu un disc crapat!!!! Discul nu era sarit din loc ,deci nu poate fi in nici un caz de vina transportul! pe threadu scrie ca jocu este ca nou http://www.consolegames.ro/forum/f90...11-ps3-nou-zon
    Am incercat sa vorbesc cu el,din pacate nu recunoaste, deci minte cu nerusinare! Imi pare foarte tare rau ca mai exista asfel de userii pe forum, si de banii bagati in joc, nici nu pot juca fifa, e un risc mare sa sparga discul in consola, nici nu pot sa l dau mai departe . Am atasat niste poze cu crapatura discului. Rog un moderator sa ia masuri.

    95.jpg97.jpg96.png93.jpg
    Attached Images Attached Images 94.jpg