si uite ca mi-am luat o teapa...
user: d.radu
linkul tranzactiei: http://www.consolegames.ro/forum/f90...aystation-3-a/
Din ce am citit la profil..parea de incredere dar se pare ca nu e asa
Ne-am inteles la 900 de ron cu tot cu transport..dupa cum se poate vedea si din anunt pentru PACHET COMPLET [dar 1 controller ..nu doua]
Primesc marti 28 iunie coletul..mirare maxima: gamepadul era un HAMA cu fir (nu cel original), din jocurile la carcasa ( Gta IV Episodes From Liberty City,Fifa 10, Pes 2010, Pes 2009,Condemned 2, GT5 Prologue) am primit doar Fifa 2010 si PEs2009 (acesta din urma intr-o carcasa de cd inscritionabil). Pachetul de jocuri cumparate de pe PSN...hopa nu era.
Bineinteles ca il sun imediat..dupa 1 ora raspunde si si-a dat seama ca nha logic eram nemultumit..si zice...aa de controller nu? DAAAA logic..doar nu am dat 900 de ron pe o consola de 160 sh..si fara garantie cu un controller hama..cu fir..fara vibratii etc..care mai nou are si probleme ..ramane pe directii blocat. De jocuri mi-a zis ca le-a vandut ..la fel si contul de psn cu respectivele jocuri ce trebuiau sa fie instalate...a uitat sa precizeze astea. L-am intrebat cum solutionam..i-am zis..ok ..macar controllerul original sa mi-l cumpere..ca nha nici nu o pot folosi aproape..si a ramas ca "solutie" sa imi depuna in cont 150 de ron (oricum tot am iesit in pierdere)...cand primeste rambursul sau mai devreme. Bineinteles ca nu i-a depus pana in acest moment, eu nu puteam sa folosesc consola si mi-am luat deja un controller de la media galaxy cu 200 de ron
L-am sunat vineri...sambata (ieri) si nu imi raspunde...trimis pm..la fel liniste si pace
Rog a se lua masuri