nutzule - nu stiu omule ce combinatii sau texte ai cu NSNS de m-ai scos in halul asta la tabla, insa pot sa-ti spun cu certitune ca, jocul killzone 3 este la un user care avea nevoie de el, astfel incat, l-am dat repede pe 120 de ron, aveam nevoie de bani sau alte schimburi cu alte jocuri + diferentele de riguare, aveam clienti care doreau la noire, mortal kombat, d-asta am specificat ca vreau schimburile cu jocurile acestea, vroiam sa le dau pe ele ca le pot vinde repede mai departe!
Jocul a plecat de la mine in perfecta stare!
NSNS mai avea FIFA 11 o data, putea sa fie acela crapat si da vina pe mine acum, dorind un alt joc in schimbul lui, asta ai zis chiar tu, ca i-ai mai dat fifa inainte...ceva e suspicios dupa parerea mea,

---------- Post added 04-07-2011 at 06:19 PM ----------

asa cum jocul plecase impecabil spre el si jucat chiar cu o seara inainte cu userul CasStiel, care poate confirma lucrul acesta, nu cred ca mai era nevoie sa ajuns, in orice caz, pe tot parcursul tranzactiei omul devenise foarte stresat/strasant, mesaje cate 2-3 pe zi pm-uri etc, insumi simtul meu psihologic imi spunea ca omul este putin panicat...dubios