Mi-am luat azi un DS3 alb de la MediaGalaxy si am impresia ca e fake.Cand palapaie ledul,se poate vedea prin carcasa cum palpaie.Cei care mai au DS3 alb au intimpinat ciudatenia asta?Eu tare cred ca e fake dupa cate am citit pe net.
Mi-am luat azi un DS3 alb de la MediaGalaxy si am impresia ca e fake.Cand palapaie ledul,se poate vedea prin carcasa cum palpaie.Cei care mai au DS3 alb au intimpinat ciudatenia asta?Eu tare cred ca e fake dupa cate am citit pe net.