Quote Originally Posted by Szergiu View Post


discret mod de a spune ca esti hapsin
bwahahaha banuiesc ca esti foarte frustrat sa stii ca ai atata vechime in mTurk si ca unu care abia a aflat cu ce se mananca e in stare sa se uite peste cel mai mare forum despre mTurk, unde sunt sute de postari zilnice si unde timp de 2 luni thread-ul cu cele mai multe vizualizari si reply-uri era despre rohzit0d.
Cat despre faza cu "mai multi workeri=>mai putini bani pt cei destul de inteligenti sa caute un pic inainte si care nu vor totul servit pe tava" pot sa spun in urma discutilor citite acolo, in prima luna, HITurile rezistau cateva ore bune pt fiecare din cele 2 batchuri zilnice si ca majoritatea userilor faceau intre 1200-1400 HITuri pe zi iar dupa ce requesterul a devenit atat de popular media a scazut pe la 600-800 HITuri si batchurile tineau maxim o ora si jumatate. Deci era o miscare destul de inteligenta sa nu ii mai faci si mai multa reclama decat avea.
Ti-as transmite si ceva de bine dar nu am sa ma cobor chiar atat de mult la nivelul tau, am facut-o destul doar pt ca m-am obosit sa-ti raspund.