Mi se pare mie sau e un mare influx de "noobi" recent? Banuiesc ca e din cauza ca a inceput vacanta si probabil multi l-au luat recent in asteptarea BF3.
Dar in ultimele 2-3 zile am tot observat lume de nivel foarte mic. Si vai de fundul lor saracii ca jucam multi romani intr-o echipa, avem level mai mare, experienta mai multa, si si-o iau la modul cel mai grav

@calin_kalf: sa pun mine AT. In special pe Laguna Presa, rush. Pui minele in apa la inceputul rundei, apoi iti vezi de treaba ta. Si din cand in cand iti mai apare pe ecran cate un kill sau un double kill. E misto si cand prinzi un Bradley cu 3-4 oameni in el.
Mai misto de atat e sa dobori elicopterele, mai ales daca reusesti sa o faci fara tracer dart. Tin minte intr-un meci pe Valparaiso, cred ca am doborat 7-8 Black Hawk-uri. Cei drept era si cam noob pilotul, mergea foarte incet si previzibil.
I <3 engineer

In ceea ce priveste reparatul vehiculelor, mai vad pe cate unul ca isi repara tancul fara sa fie nimeni in el (nu are gunner). Asa ca nu ia nici un punct. Si imi place sa ma sui in tanc, sa ia puncte pe reparat, iar cand termina ii returnez tancul. I'm a nice guy