Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
wackorine ( FC Porto ) - gvingi76 ( Tottenham ) 0-3
gvingi76 ( Mainz ) - wackorine ( Fulham ) 1-0

---------- Post added 12-07-2011 at 12:31 AM ----------

@Nightcrawl3r:
Dupa cum ai postat si tu la punctul 2 "In primele 2 zile ale unei etape aveti dreptul sa jucati pt etapa respectiva cu orice doriti, cu conditia ca adversarul sa nu fi jucat deja in etapa curenta si evident sa nu fi jucat cu el pana atunci." . Tu nu ai verificat aspectul subliniat. Asa si ossaur jucase deja cu ILentz si balasadaniel41

Sambata la 05:29 PM Spike a afisat pe forum ce meciuri mai sunt de jucat in prima etapa.

La fel de adevarat este si faptul ca initial limita era duminica seara iar ossaur te-a contactat abia azi la 07:21 PM pe forum sustinand ca <<Nu stiu cum sa iau altfel legatura cu tine>>. Ori nu raspundeai la telefon ori nu avea lista de contacte.

Dar faptul ca el te-a contactat tarziu nu te absolva de vina ca nu te-ai interesat ce status ai in campionat.
De unde sa stiu eu ca a fost contorizat alt meci al tau ca fiind unul pt prima etapa si nu cel cu mine ??? Si de unde sa stiu ca se aplica regula asta , pt ca in regulament nu se specifica concret asta . Poate trebuia si pt aia mai batuti in cap cum sunt eu , explicat mai pe indelete ,gen : "Primul meci pe care un jucator in joaca intr-un campionat se considera ca fiind in etapa I .Celelalte se considera ca fiind pt urmatoarele etape iar adversarii care joaca cu jucatorul respectiv dupa al 2-lea lui meci incepand , se considera ca nu au jucat in prima etapa ! "

Eu m-am luat dupa Spike care a zis ca deadline-ul pt prima etapa e duminica , eu considerand ca prima etapa pt mine , a fost meciul cu tine si apoi nu am mai putut juca . Sambata nu am fost foarte mult online si de la 18 , cum scrie mai sus am inceput pregatirile pt Bon Jovi si azi [11.07.2011] la 20.30 m-am trezit ,obosit fiind [pot trimite poze]

Si forumul nu e metoda oficiala de contact dar oricum regula asta NUMAI EU O RESPECT . La fel cum am facut-o si in sezonul 2 cand tot sezonul am primit un singur SMS si atat. Si acum inca unul cu 5 min inainte de deadline