Salut. Mi-au venit, ieri, doua jocuri de xbox 360 la pret de cate 200 de mii fiecare. Crackdown (un joc slabut, dar jucabil atunci cand ai noul drive benq in consola) si Mass Efect (un joc chiar deosebit), dar, din pacate, am ratat COD 4, pentru ca, dupa procesarea tuturor comenzilor anterioare celei facute de mine, nu-l mai aveau in stoc, aducandu-l ulterior la pret normal
. DonAdryan, tu ai avut mai mult noroc?

) si Mass Efect (un joc chiar deosebit), dar, din pacate, am ratat COD 4, pentru ca, dupa procesarea tuturor comenzilor anterioare celei facute de mine, nu-l mai aveau in stoc, aducandu-l ulterior la pret normal
. DonAdryan, tu ai avut mai mult noroc?
Reply With Quote