Quote Originally Posted by Spike View Post
Nightcrawl3r

1. citat din regulament: "In primele 2 zile ale unei etape aveti dreptul sa jucati pt etapa respectiva cu orice doriti, cu conditia ca adversarul sa nu fi jucat deja in etapa curenta si evident sa nu fi jucat cu el pana atunci. Meciul se considera jucat atunci cand rezultatele sunt trecute pe forum." Gvingi76 jucand cu micul_, rezultatele fiind trecute pe forum inaintea meciurilor cu tine si niciunul din cei 2 neavand jucat nici un alt meci in campionat, e logic ca meciul lor a fost trecut in prima etapa. Era de datoria ta sa verifici acest lucru. In plus ai mai jucat la mine in campionat iar regula asta nu e noua.
2. Din sezonul acesta a fost introdusa o regula pt cei care sunt contactati si nu au bunul simt sa raspunda inapoi. Mai mult nu am ce sa fac. In situatia voastra puteati sa nu va contactati niciunul iar duminica sa fii intrat pe psn intre 22:00 si 22:15 si sa fi jucat. In cazul incare unul din voi il suna pe celalalt si ii lasa si un sms iar acesta nu binevoia sa raspunda dar intra pe psn, ii categoriseam actiunea drept incercare de a castiga la masa verde si la a 3-a tentativa il eliminam.
3. O etapa dureaza 3 zile. Eu v-am lasat insa 4 zile pt prima etapa. In plus am mai dat si o amanare de o zi. Sa vii si sa faci scandal dupa 5 zile ca nu ai putut juca mi se face lipsit de orice fair play.
4. Ma suni si imi zici "pai dc nu m-ai anuntat si pe mine?" - cum i-am zis si lui scociu sezonul trecut, fac campionatul asta din placere dar totul are o limita. Sa nu aiba nimeni pretentia sa il trag de maneca sau sa ii dau telefoane ca sa nu uite sa isi joace meciurile.

In concluzie: Nightcrawl3r - ossaur 0-3 rezultat final. Nightcrawl3r paraseste si cupa in urma acestui rezultat.
Nu fac niciun scanadal , dar ma rog , daca asa intelegi tu , asta e . Accept rezultatul , acum ce sa fac dar e ultima data si daca se mai intampla ceva de genul ,nu o sa mai joc vreodata cred pt ca m-am saturat de jucatori de-astia . E a 4-a sau a 5-a oara deja . Cel mai misto "conflict" a fost cu ala cu care am jucat un meci pt promovare in 2 parti [tot aici pe CG] pt ca o data s-a intrerupt , am castigat , nu am facut poza si sustinea ca el a castigat . Pacat ca nu s-a putut face rost de convorbirile telefonice

VA SFATUIESC SA FACETI SI ACUM LA FEL . Poate uit sa fac poza si poate mai castigati niste meciuri si scapati si de mine