Am jucat si eu vreo cateva meciuri pe multi dar sincer sa fiu m-a enervat de numa.La fiecare inamic ucis am vazut ca imi dadea +1 iar la sfarsitul partidei imi aparea Xp +0...pai ce inseamna asta?..asa cand mai promovezi in grad, la toamna care vine?Nu stiu care sa fie pb dar dupa cateva meciuri in care am vazut ca tot 0 imi dadea la experience l-am lasat balta si nici nu cred ca o sa-l mai joc in multiplayer.