Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
Am jucat si eu vreo cateva meciuri pe multi dar sincer sa fiu m-a enervat de numa.La fiecare inamic ucis am vazut ca imi dadea +1 iar la sfarsitul partidei imi aparea Xp +0...pai ce inseamna asta?..asa cand mai promovezi in grad, la toamna care vine?Nu stiu care sa fie pb dar dupa cateva meciuri in care am vazut ca tot 0 imi dadea la experience l-am lasat balta si nici nu cred ca o sa-l mai joc in multiplayer.
insista te rog cu multiplayer-ul ca e fenomenal.
o sa te prinda doar ai rabdare pana te prinzi cum functioneaza totul.
iti recomand si modul cooperative care e iarasi o capodopera.

da-i direct play ca sa joci RANKED ca sa aduni experienta. Nu cauta manual un joc, sau nu juca private match cu prietenii din lista daca vrei sa cresti in experience.