Pot să spun și eu ce mă doare? (fără supărări and stuff):
  1. Un on-rail shooter poate avea o poveste EXCELENTĂ dacă face parte dintr-o serie de jocuri non-rail (sună cam siurea dar așa este). 2 exemple bune sunt: Resident Evil: Umbrella Chronicles & Resident Evil: Darkside Chronicles ambele pe Wii. �n rest, cred că toată lumea știe că povestea unui on-rail shooter e cheesy (bine mie-mi plac și alea dar no...).
  2. Titlul jocului este: The House of the Dead: OVERKILL Extended Cut și e exclusiv PS3 (move) - un lucru FOARTE BUN. The House of the Dead: OVERKILL e titlul pentru Wii și da, cum de nu există un topic dedicat lui pe aria Wii? Chiar așa?
  3. The House of the Dead: OVERKILL Extended Cut = motivul pentru care-mi voi lua un PS3 + Move (doh)
  4. Sunt, oarecum, supărat pe SEGA pentru că n-au mai zis nimic de The House of The dead 4 pentru console, deși acum 1 an (sau 2 - nu mai țin minte exact) am urmărit un scurt interviu, pe gamespot.com, �n care au zis că-l vor porta pe console �n cel mai scurt timp. Apoi...c�t să mai aștepte un SUPER FANBOY (ca mine) acest lucru?
...cam at�t.