Auger,da,si apesi R2 si ai si protectie
Auger il iei de la ei dupa ce ii kilaresti cu Carbine sau ce ai tu pe acolo...incearca cu cutitul![]()
Auger,da,si apesi R2 si ai si protectie
Auger il iei de la ei dupa ce ii kilaresti cu Carbine sau ce ai tu pe acolo...incearca cu cutitul![]()