about the collector's edition...arata misto nu zic nu si probabil o sa o cumpar...dar trebuie sa recunosc ca pt un joc asa bun...collector's mi se pare penibila nu stiu...adica...
- statuia - nu se stie din ce material e facuta si avand in vedere ca e din China...este pusa sub semnul intrebarii si calitatea acesteia...
- DLC-urile sunt ok si un must-have pt orice Bat-fan, cu toate ca mi se par cam putine 2 dlc-uri pt un collector's...as fii adaugat si Joker's Carnival (challenge map) + DLC Robin care e available la preorder pe Best-Buy daca nu ma insel...
- Batman:Gotham Knight de asemenea mi se pare o miscare foarte proasta...de ce naiba adauga un anime destul de vechi (care prob. toti fanii l-au vazut) si nu adauga ceva mai de actualitate precum Batman: Year One care urmeaza sa apara prin toamna?
- Soundtrackul e ok...cu toate ca e cam dezamagitor faptul ca e downloadable si ca nici macar nu s-au deranjat sa il puna pe un CD...oricum dupa 1-2 zile de la lansare o sa fie soundtracku pe youtube..deci...
- Dar cea mai mare dezamagire pt mine...ca fan Batman este faptul ca jocul nu are nici macar CARCASA!!! In schimb ei s-au gandit sa faca economie si sa arunce discul in coperta Art-bookului...macar de ar fii fost un steel-case sau chiar si o carcasa normala pt joc...aceelasi lucru m-a deranjat si la Batman: Arkham Asylum - Collector's Edition (care o si detin), faptul ca jocul avea o coperta din carton in care era o carcasa in care se afla (in sfarsit) jocul...desigur, o sa sariti cu gura pe mine acuma spunandu-mi ca "da...de ce nu te apuci sa iti iei o carcasa goala de joc PS3 si sa iti printezi coperta"...da si asta e o idee...dar totusi, eu cred ca pentru collector's edition la un joc asa de anticipat...meritam ca toate aceste lucruri sa fie pe placul unui Bat-fan...