Quote Originally Posted by aallex View Post
dada, suntem 14 in clan.

vezi ca sambata seara este meeting, detalii pe threadul "Intalnire pe PSN"
Sambata seara? De obicei nu sunt in "apele mele" la orele alea sambata ,dar voi face tot posibilul sa intru sambata asta.Ma duc pe threadul indicat de tine sa vad detaliile,daca nu,iti dau PM
Mersi si bafta