pe net gasesti in format CBR cam toate comicurile care le cauti. din nefericire la noi nu prea gasesti comics de cumparat asa ca ne descurcam cu ce avem. referitor la crossovers sa stiti ca nu sunt mare lucru de ele, deoarece nu sunt cannon (adik nu conteaza) si in general sunt foarte slab scrise.
Mie personal nu imi place marvel. singuri eroi de la marvel care imi plac sunt : captain america (daca imi schimbau numele acu vreo 30 de ani ar fi fost mult mai cunoscut zic eu), daredevil, hulk si cam atat. DC in schimb are niste personaje bestiale ca si: superboy, Nightwing, robin ca sa numesc cateva mai putin cunoscute. Daca vreti sa incercati ceva destul de fain incercati Seria "Young Justice" ( anul acesta au aparut si desene cu aceasta echipa) .
Si sa nu uit: Dc are niste evenimente care implica aproape tot unviersul DC. Aceste evenimente sunt absolut bestiale. Sugerez : INfinite Crisis , sinestro Corps war, Final crisis, Balckest Night etc. Dupa parerea mea cu aceste serii DC au aratata ca sunt MULT peste Marvel.