Quote Originally Posted by pheidippides View Post
Salut. Mi-au venit, ieri, doua jocuri de xbox 360 la pret de cate 200 de mii fiecare. Crackdown (un joc slabut, dar jucabil atunci cand ai noul drive benq in consola ) si Mass Efect (un joc chiar deosebit), dar, din pacate, am ratat COD 4, pentru ca, dupa procesarea tuturor comenzilor anterioare celei facute de mine, nu-l mai aveau in stoc, aducandu-l ulterior la pret normal . DonAdryan, tu ai avut mai mult noroc?
Nope, mie mi-au oferit explicatia clasica: out of stock! Ma bucur pentru tine ca ai prins Mass Efect la 20RON! Happy Gaming!