@Eagle-eye, mie mi s-a parut ok sincer. E asa mai siropos un pic, dar personajele sunt foarte interesante, e genul de serial care te face sa te uiti la urmatorul episod.
@Eagle-eye, mie mi s-a parut ok sincer. E asa mai siropos un pic, dar personajele sunt foarte interesante, e genul de serial care te face sa te uiti la urmatorul episod.