Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
Mai mult ca sigur.Si eu am cumparat multe jocuri din strainatate si nu am avut astfel de probleme.

Oblivion 4 cumparat din Franta 100% lb franceza
Final Fantasy XII cumparat din Germania audio engleza, meniu si restul descriptilor din joc germana.
COD MW 2 cumparat din germania 100% germana/ 100% italiana.
si mai sunt.

ONTOPIC: seria MGS, una dintre daca nu cea mai buna serie de jocuri facuta vreodata!!! ever! evident din categoria sa de jocuri. am crescut cu MG/S inca de la primul pe dischete galbene
nu stiu cati de aici le-au terminat ca si mine dar ma mandresc cu faptul ca le-am terminat 100% cu tot ce se putea descuia, face si nu face in ele. TOATE!
sa nu mai spun de MGS2. nu stiu cati de aici au terminat jocul pe EUROPEAN EXTREME(cea mai inalta dificultate din joc)
toate dogtag-urile posibile dinjoc..completat 100% pe toate dificultatile, la fel ca toate dealtfel
iar MGS 4, o minunatie..o capodopera.
nu putea sa faca un final mai frumos seriei.
nu vreau sa jignesc pe nimeni dar daca nu iti place, ori nu iti place genul, ceea ce nu face jocul prost, ori esti hater/inapt/incompetent atat incapabil fizic cat si cel psihic pt a intelege jocul.
DACA joci unul din serie fara a juca precedentele, ai inceput cu stangul 100%. nu vei intelege nimic dinjoc, nu sti despre ce vorbeste, nu sti cine sunt caracterele etc.
ca mii alti gameri care au inceput exact cu MGS4. cu finalul Dumnezeule. si habar nu au avut ce e acolo, si au spus ca e jocul ca pixu. astia da gameri.

povestea in sine e de peste 20 de ani cand alti dintre voi nici nu ati fost nascuti.
chair credeti ca Hideo Kojima creatorul seriei primea "LIFE AWARD ACHIEVEMENT" daca seria nu era buna? credeti ca e un premiu ce il primeste oricine pt orice?
trebuie sa fiti capabili sa intelegeti unele aspecte ale realitati ca sa fiti capabili sa intelegeti aceleasi aspecte gasite in seria MG/S.